Yaşam Tarzı 31 EKİM 2012 / 12:45

Thin Lizzy kendi adıyla son kez İstanbul'da

Thin Lizzy kendi adıyla son kez İstanbul'da

Hard rock ve heavy metal müziğin en önemli temsilcilerinden biri olarak kabul edilen İrlandalı grup Thin Lizzy, 3. Escape to Music Konserleri kapsamında 11 Kasım’da Küçükçiftlik Park’ta hayranları ile buluşuyor. “Whiskey in the Jar"ı yorumlayış biçimi, "Jailbreak", "The Boys Are Back in Town" ve "Bad Reputation” gibi parçalarıyla tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan grup, çift gitar armonisi kullanan ilk hard rock gruplarından biri olarak kabul ediliyor. 43 yıllık kariyerinde birçok unutulmaz canlı performans sergileyen Thin Lizzy Müzik kanalı VH1’nın "Hard Rock’un En Büyük 100 Sanatçısı" listesinde 51. sırada gösteriliyor.Van Morrison, Little Feat ve Bob Seger gibi isimlerden ilham alan grup, 11 Kasım Pazar günü kaliteli sahne performansı ile Küçükçiftlik Park’ta müzikseverlere güzel bir gece yaşatacak.

Müzikseverler, Phil Lynott’ın mirasına duydukları saygıdan ötürü, bundan sonraki albümlerini “Thin Lizzy” adıyla çıkarmayacağını açıklayan efsane grubu, belki de son kez izleme şansı bulacak.

Thin Lizzy'nin Whiskey In The Jar performansını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-M2jSzLBzK4[/youtube]
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun