Yaşam Tarzı 11 MAYIS 2011 / 08:31

Tarihte bir ilk: Lady Gaga FarmVille’e giriyor

Lady Gaga albümünü ilk kez Farmville'de sunuyor

Lady Gaga’nın yeni albümü “Born This Way” ilk kez “FarmVille” üzerinden hayranlarıyla buluşacak.17 Mayıs’ta sevenleriyle FarmVille üzerinden buluşacak olan ünlü şarkıcı, yaptığı açıklamada “Born This Way” albümünü daha önce yapılmamış özel bir yolla paylaşarak kutlamak istediğini belirtti. Sözlerini sürdüren Lady Gaga, “Zynga, FarmVille içinde hayranlarımın gelip oyun oynayabileceği ve albümü ilk olarak dinleyebileceği büyülü bir mekan yarattı” dedi.

Zynga Lady Gaga için özel olarak yarattığı bölüm GagaVille üzerinde 26 Mayıs’a kadar Unicornlar, kristaller ve motosiklet üzerinde gezen koyunları oyuna dahil edecek. Albümü indirmek isteyen Lady Gaga hayranları 25 dolarlık Zynga kartları satın aldığı takdirde albümü indirmeye hak kazanacak.

Ayrıca Lady Gaga’ya özel hediyeler ve konser biletleri de yapılacak yarışmalarla oyuncularla buluşturulacak.

Zynga’dan Owen Van Natta, “Oyuncularımıza sürprizler yaşatmak ve eğlendirmek için yeni yollar yaratmaya odaklandık. Lady Gaga’ya bizimle çalıştığı için çok teşekkür etmek istiyoruz zira oyuncularımız için oldukça şaşırtıcı bir sürpriz oldu” ifadelerini kullandı.

Şu anda dünyanın en çok oynanan oyunlarının başında gelen FarmVille ile sosyal medyanın kraliçesi olarak bilinen Lady Gaga’nın bir araya gelmesinin oldukça ilgi çekmesi bekleniyor. Daha önce hiçbir şarkıcı albümünü bir oyun üzerinden hayranlarıyla buluşturmamıştı.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wV1FrqwZyKw[/youtube]
YORUMLAR
burçin 11 MAYIS 2011 / 08:52 0 0
sosyal ağları doğru kullanan kazanır...
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun