Yaşam Tarzı 18 TEMMUZ 2011 / 13:18

Swift Development GMO Busters ile App Store'da göğsümüzü kabartıyor

Levent Ahmet Sevgili ve Bilgin Terzi'den oluşan Swift Development'in ilk oyunu "GMO Busters", iPhone ve iPad için App Store platformundaki yerini aldı. Angry Birds'ten ilham alan oyun, kendine özgü hikaye kurgusunun yanı sıra su fiziği, hareketli cisimler ve  eklemli yapılar gibi ek özellikler içeriyor. Oyun, genetiği değiştirilmiş organizmalara karşı savaş açan sağlıklı tarım ürünlerinin kendilerini feda etme pahasına giriştikleri mücadeleyi konu alıyor.

100 bölümden oluşan oyunun ilk 16 bölümü ücretsiz olarak oynanabiliyor. Devamını uygulama içinden satın alabiliyorsunuz.

[caption id="attachment_30758" align="alignnone" width="455" caption="Swift Development kurucuları Levent Ahmet Sevgili ve Bilgin Terzi"][/caption]

Oyunun geliştiricileri Levent Ahmet Sevgili ve Bilgin Terzi, İnterpromedya'yı ziyaretleri sırasında mobil uygulama geliştirme konusunda ilgi çekici deneyimlerini de aktarma fırsatı buldular. Daha önce TÜBİTAK projelerinde yer alan ekibin, yaklaşık 1 yıldır kendi kurdukları stüdyoda evden çalışarak ortaya koydukları uygulamanın performansı gerçekten çok etkileyici.

Yakında kendileriyle gerçekleştireceğimiz detaylı bir röportaja BTnet.com.tr sayfalarında yer vereceğiz.

[gallery columns="2" orderby="ID"]
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun