Yaşam Tarzı 12 KASIM 2012 / 16:45

SüperCan'ın maceraları sürüyor

SüperCan'ın maceraları sürüyor

SOBEE Studios tarafından geliştirilen Türkiye’nin ilk çocuk kahramanı SüperCan’ın merakla beklenen yeni oyunu “SüperCan 2” oyunseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. 


Görsel içerik ve oyun kurgusu açısından verimli bir oyun olan “SüperCan 2”, eğlenceli yeni bölümleriyle milyonlarca hayranına yeni bir macera sunuyor. Oyun tabanlı eğitim konusunda öncülük içeren unsurları, yeni karakterleri ve maceraları ile “SüperCan 2” tüm oyunseverleri bekliyor.

SüperCan, yeni oyunu “SüperCan 2”de kötü emellerine ulaşmaya çalışan ezeli düşmanı KaraCan’a karşı çetin bir mücadeleye girişiyor. Bu muhteşem macerada SüperCan’ı yalnız bırakmayan kız kardeşi Canan, ona yardımcı oluyor.Ailece birlikte oynanabilen “SüperCan 2”, bu adres üzerinden ücretsiz olarak indirebilir. Oyunun ücretsiz olan ilk bölümünü oynayıp tamamlayan oyuncular, diğer bölümlere ise Playstore’dan satın alabilecekleri “SüperCan 2”nin pin kodu ile ulaşabiliyorlar.
ETİKETLER : canan karacan sobee süpercan
YORUMLAR
süpercan2 06 OCAK 2013 / 18:40 0 0
süpercan2
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun