Yaşam Tarzı 02 NİSAN 2012 / 15:30

Steve Jobs yakında tüm sinemalarda

Hollywood, Apple’ın ‘fanboy’larını sinema salonlarına toplayacak yeni bir projeye girişti. “Jobs” adını taşıyacak filmde ünlü CEO’yu Ashton Kutcher canlandıracak.Hisse değeri 600 dolar seviyesini zorlayan Apple, Jobs’un ölümünün ardından bile yükselişini sürdürürken bu pastadan pay almak için herkes yarış içinde. Ünlü CEO’nun hikayesini beyaz perdeye taşımaya niyetlenen Hollywood da çalışmalara başlamış durumda.

“Jobs” adını taşıması beklenen film ile ilgili yapılan cast çalışması, yönetmen Joshua Michael Stern tarafından çekilecek film için en iyi başrolü Ashton Kutcher olduğunu gösteriyor. Kutcher’ın Teknolojiye olan ilgisinin de bu seçimde payı olduğu düşünülebilir.

Yakışlıklı oyuncunun 34 yaşındaki (şu anki) hali ile karşılaştırılan Jobs (22 yaşındaki fotoğrafı) arasında fark bulmak oldukça zor. Şu anda Two and a Half Men adlı komedi dizisinde oynayan Kutcher’ın aynı zamanda Jobs ile aynı uzunlukta olmasının da bu seçimde etkili olduğu düşünülüyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun