Yaşam Tarzı 28 MAYIS 2012 / 09:00

Starcraft turnuvası sonuçlandı

Starcraft turnuvası sonuçlandı

Saturn Taksim GGcUp II Senior Turnuvası’nın 26 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilen finalini Turushan Aktay kazandı.Saturn Taksim ve www.starcraftturkiye.com işbirliği ile gerçekleştirilen, online etabı 19 Mayıs Cumartesi günü gerçekleştirilen Saturn Taksim GGcUp II Turnuvası’nda finale kalan 8 yarışmacı, gözler önünde kıyasıya yarıştı.

Almanya, İzmir, Ankara gibi Dünya’nın dört bir yanından gelerek Saturn Taksim’de buluşan Türkiye’nin en iyi 8 finalistinin kıyasıya yarıştığı Saturn Taksim GGcUp II SenioR Turnuvası’nın şampiyonu İstanbul’dan Turushan Aktay (Sleeep) oldu. Başarısını doğru stratejiye bağlayan, geçen yılın üçüncüsü Sleeep, Apple Macbook Pro kazandı.

Kupaların ve hediyelerin Saturn Taksim Mağaza Müdürü Jan Mitilyan tarafından verildiği turnuvada, SenioR 2’ncisi Almanya’dan Engin Emil (eNjiin) Intel’den Ultrabook, SenioR 3’üncüsü İstanbul’dan Ulaş Nuhoğlu (Uliking) Asus EeePadTransformer Prime TF201 Tablet bilgisayar, SenioR 4’üncüsü Tekirdağ’dan Gökhan Kızılkaya (Seksyzerg) LG OPTIMUS ONE P503 Akıllı telefon ve Braun 7 Serisi760-1 CC traş makinesi, SenioR 5’incisi İstanbul’dan Harun Küçüksüslü (Untouchapple) SSDNow V-Series SSD Harddisk ve LogitechDriving Force GT direksiyon, SenioR 6’ncısı İstanbul’dan Emre Cihan (stY mufduu) Razer R3M1 klavye Mouse oyun Seti ve AsusENGTS450 anakart, SenioR 7’ncisi Ankara’dan Berkay Erbaş (Zerghamdi) Samsung BD-D5100 blu-ray ve Verbatim53029 harici HDD, SenioR 8’incisi İstanbul’dan Murat Çubuktepe (Auroriela) ise Verbatim53029 Harici HDD ve KingstonWi-drive kablosuz HDD ödülleri ile buluştu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun