Yaşam Tarzı 09 MART 2011 / 16:00

Starbucks yeni logosunu kullanmaya başlıyor

Starbucks'ın yenilenen logosunda markanın geçmişine olan bağlılığını ve aynı zamanda 40 yıl içerisindeki gelişimi yansıtmaya çalışılmış.

Starbucks, bir dijital ortam sağlayıcısı olarak da hizmet vererek; gerek hareket halinde, gerekse dünyanın herhangi bir yerinde online olan birçok misafiri ile birebir iletişim kurabiliyor.  40.yaşını da kutlayan Starbucks, Mart 2011 tarihi itibari ile yeni logosunu kullanmaya başlıyor.Yeni logoda orijinal logonun merkezini oluşturan mitolojik denizkızı figürü yine merkezde tutularak, tamamen yeşil renk ile belirginleştirilmiş. Bu şekilde Starbucks’ın özü korunurken; çevresindeki halka kaldırılarak, markaya daha fazla esneklik getirilmeye çalışılmış. Siz yeni logoyu beğendiğiniz mi?Video'da Starbucks CEO'su yeni logonun tasarım sürecinden söz ediyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun