Yaşam Tarzı 10 NİSAN 2012 / 13:06

Snoop Dogg'dan "İçilebilir Kitap"

Snoop Dogg’un ‘geliştirdiği’ bu kitap, sahiplerine Kindle tarzı elektronik kitaplar ve normal kitaplardan çok daha fazlasını sunuyor. Bu çevre dostu kitap, sahiplerine okumayı bitirdikleri sayfalara tütün sarıp içebilmelerine imkan tanıyor. İçinde Snoop Dogg’un hayatı, yaşam tarzıyla ilgili bilgiler ve şarkı sözlerini barındıran “Rolling Words” adındaki kitabın yan tarafında kibrit yakabilmek için bir materyal de bulunuyor.

Snoop Dogg’un ürettiği “Kingsize Slim” sigara kağıtlarının promosyonu olarak üretilen kitabı okumayı bitirdikten sonra, sevdiğiniz şarkı sözlerinden devasa boyutlarda sigaralar üreterek şarkı sözlerini 'daha iyi' anlayabilirsiniz.

Snoop Dogg aşağıdaki videoda kitabı anlatıyor.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HkfC2dfNHGM[/youtube]
YORUMLAR
yasemin 28 ARALIK 2013 / 23:17 0 0
Bu kitabi nasil satın alabilirim
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun