Yaşam Tarzı 27 OCAK 2016 / 16:44

Snapchat kendini geliştirmeye devam ediyor

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana kendini hızlı bir şekilde geliştirmeye devam eden Snapchat, bu konuda hız kesecek gibi görünmüyor.

Anlık mesajlaşma uygulamalarının günümüzdeki popülerliği tartışılamaz. Kullanıcılara hizmet vermeye başladığı günden bu yana kendini geliştirmeyi amaçlayan Snapchat, video ve sesli arama özelliklerini platformuna ekleyerek, WhatsApp ve Facebook Messenger gibi uygulamalara alternatif yaratmayı hedefliyor. 

Geçtiğimiz günlerde snap ve video paylaşımlarının 6 milyarı aştığını açıklayan Snapchat, bu hamlesiyle birlikte kullanıcı sayısını iyiden iyiye artıracak. Arayüzünde de değişimlere gitmeye hazırlanan platform, özellikle genç neslin katkısıyla Facebook Messenger ve WhatsApp gibi uygulamalara ciddi bir rakip haline gelebilir. 

Sesli ve görüntülü arama özelliklerinin ne zaman kullanıma sunulacağı konusunda net bir bilgi yer almıyor. Konuyla ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun