Yaşam Tarzı 20 AĞUSTOS 2014 / 10:38

Skyscanner ile kontrol edilebilir bir tatil planı

Skyscanner’ın yeni mobil uygulaması kullanıcılara uçak biletlerini kontrol edebilme ve sonraki seyahati planlayabilmeye imkan tanıyor.

Skyscanner yeni mobil uygulaması, tatilseverlere tatillerini planlama ve gerçekleştiriklen planları kontrol etme konusunda yardımcı oluyor.

Uygulamada bulunan “Her Yere" arama seçeneğini kullanarak kullanıcılar bulunduğu yerden gidebileceğini en uygun fiyatlı uçuş noktalarını görebilir, “Her Yere” seçeneğiyle sadece gideceği tarihi ve bulunduğunuz şehri belirleyerek, en uygun fiyatlı uçuşları öğrenebilirler.

“Her Yere” seçeneği ile Ağustos’da İstanbul’dan Kıbrıs’a 165 TL’ye , Eylül ayında ise İstanbul’dan 245 TL’ye Kosova’ya ve 246 TL’ye Makedonya’ya uçak bileti bulunabiliyor.

 
ETİKETLER : Skyscanner
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun