Yaşam Tarzı 07 MART 2012 / 13:35

Sim City 5 nihayet duyuruldu

Sim City 5 nihayet duyuruldu

Oyun severler tarafından merakla beklenen oyun serisi Sim City’nin yeni versiyonu bu sabaha karşı yapılan açıklamayla duyuruldu. Geçtiğimiz ay sonunda Facebook için bir Sim City uygulaması duyuran Maxis'in bu hamlesi oyunun hayranları tarafından büyük bir sevinçle karşılanırken, EA ve Maxis ortaklığıyla geliştirilen, 3D motora sahip olacağı açıklanan oyunun ilk ekran görüntüleri de bu sabaha karşı yayınlandı.

Sim City 5’in yeni grafik motorlarıyla desteklendiğini ve sonuç olarak ortaya beklentilerinden daha iyi bir oyun çıkmaya başladığını belirten Maxis’in önde gelen isimlerinden Lucy Bradshaw, oyunun serinin en iyisi olacağına inandıkları söyledi.

Oyuncuların yıllardır şikayetçi olduğu yol, bulut ve bunun gibi bir çok sıkıntının giderildiği oyunun, 2013 yılında raflardaki yerini alması bekleniyor.

Sim City 5'in tanıtım videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zJx4RZq4Nw4[/youtube]
ETİKETLER : ea maxis sim city sim city 5
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun