Yaşam Tarzı 11 MART 2012 / 17:19

Sigara kokusuna çözüm getiren gardrop

Bu kıyafet dolabı diğerlerinden çok farklı

Bu ilginç dolap kıyafetlerinizi susuz ve deterjansız temizliyor, kötü kokuları yok ederek kırışıklıkları gideriyor.LG, Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2012’de kıyafet yönetim dolabı LG Styler’ı tanıttı. Styler, su buharı buhar ve farklı sterilizasyon teknolojilerini kullanarak elbisedeki kırışıklıkları ve istenmeyen kötü kokuları azaltıyor, kıyafetleri temiz ve düzgün tutuyor. Styler özellikle takım elbiseler ve bluzlar gibi özel bakım gerektiren kıyafetlerin bakımındaki ustalığıyla dikkat çekiyor.

Styler, ‘Buhar Spreyi ve Hareketli Askı Hareketi’ne dayanıyor. Buhar spreyi kıyafetleri bakteri ve kokulardan arındırıyor. ‘Hareketli Askı Hareketi’ özelliği ise buhar spreyi özelliği ile buhara tutulan kıyafetleri yumuşak bir biçimde sallamak için askılar üzerinde karşılıklı hareket etmesini sağlıyor. Böylece Styler’ın içindeki kıyafetlerdeki gündelik kırışıklıklar bile ortadan kalkıyor.Gömleğiniz nasıl isterseniz öyle kokacak

Kokuyu gidermenin yanı sıra kullanıcılar ‘Aroma Sprey’ özelliği ile kıyafetlerin üstüne istedikleri kokuyu da sıkabiliyor. Diğer LG çamaşır makineleriyle birlikte Styler gardrop yönetimine daha akıllı bir kapsamlı bir çözüm getiriyor.

Sadece 40 desibel gürültü yaratan LG Styler modern ve şık tasarımıyla da her yatak odasının, banyonun güzel bir tamamlayıcısı olarak göze çarpıyor. Styler’ın kontrol düğmeleri yumuşak bir ışıkla aydınlatılan yekpare dokunmatik panelin altında bulunuyor.