Yaşam Tarzı 30 MAYIS 2012 / 15:02

Samsung Galaxy S III bugün sahne alıyor

Samsung, yeni akıllı telefonu Galaxy S III'ün tanıtımını dünyanın en ünlü DJ’lerinden Avicii ve Bob Sinclar’in performans sergileyeceği konserlerle yapacak. Caddebostan ve Nişantaşı'nda düzenlenecek konserler, eş zamanlı olarak gerçekleşecek.Doğadan ilham alınarak tasarlanan Galaxy S III, Türkiye pazarına iki konserle birlikte sunuluyor. Caddebostan ve Nişantaşı'nda düzenlenecek kutlama konserlerinde, Caddebostan'da ünlü DJ Avicii sahne alırken, Nişantaşı'nda Bob Sinclair sahne alacak.

Ücretsiz olarak gerçekleşecek konserler, Power FM DJ'lerinin performanslarıyla başlayacak, akabinde Nişantaşı'nda Bob Sinclair, Caddebostan'daysa Avicii'nin performanslarına sahne olacak.

Katılımcılar, bu iki eşsiz canlı performansı dinleyebilmenin yanı sıra Galaxy S III'ü de ilk defa görme ve deneme şansına da sahip olacaklar. GALAXY S III’ün tanıtımı kapsamında, saat 22'de Rumeli Hisarı’nın 3 kulesine yansıtılacak olan video gösterisi de konser alanlarında canlı yayınlanacak.

Konserlerle ilgili her türlü gelişmeyi bu adres üzerinden takip edebilirsiniz.

Avicii-Levels canlı perfomansını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RubMUt-GQBo&feature=related[/youtube]
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun