Yaşam Tarzı 12 TEMMUZ 2016 / 14:58

Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı için Ata Demirer'li tanıtım filmi

24 Temmuz’da gerçekleşecek Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı için hazırlanan, ünlü komedyen Ata Demirer’in başrolü üstlendiği “Atın Beni Denizlere” reklam filmi dijital ve mobil platformlarda yayına girdi.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK) tarafından düzenlenen ve Samsung’un da 12 yıldır ana sponsoru olduğu Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı’nın bu yılki tanıtımı için özel bir reklam filmi hazırlandı. reklam filminin başrolünü ise ünlü komedyen ve oyuncu Ata Demirer üstleniyor. Yüzücüleri yarışmaya getiren geminin kaptanı olan Ata Demirer, ‘Atın Beni Denizlere’ şarkısının yarışa özel uyarlanmış halini seslendirirken aynı zamanda yüzücüleri motive ediyor ve yarışa hazırlıyor. Ancak bir anda o heyecana kendisi de kapılıp kendisini Boğaz’ın serin sularında buluyor. Yanından geçen yüzücülerle selamlaşırken yaptığı ilginç figürler ve “Atalama” yüzme stiliyle izleyiciye eğlenceli dakikalar yaşatıyor.
 
Yönetmen koltuğunda Hakan Algül’ün yer aldığı, çekimleri Boğaz’da Beykoz açıklarında yapılan reklam filmi Wanda Digital tarafından hazırlandı.