Yaşam Tarzı 15 AĞUSTOS 2011 / 12:40

Resistance 3'e 3 hafta kala Sony ön sipariş almaya başladı

PS3'e özel oyun serisinin son örneğinin serinin en iyisi olacağı söyleniyor. Ön sipariş verenlere oyuna özel kupa da hediye edilecek.Sony, dünya lansmanı 7 Eylül'de gerçekleştirilecek olan Resistance 3 için ön sipariş taleplerini toplamaya başladığını duyurdu. FPS (First Person Shooter) türünün en başarılı örneklerinden olan Resistance 3 oyunu, uyumlu televizyonlarda 3D görüntü ve PlayStation Move kumanda desteğiyle gelecek. Ayrıca ön siparişle oyunu satın alanlar özel tasarım kupaya sahip olacak.

1957 Amerika'sında geçen serinin üçüncü oyununda, Chimera ırkının dünyayı ele geçirdiği bir evren ve bu evrende yer altına saklanmış insanların son mücadelesi konu alınıyor.

Ön sipariş en son 5 Eylül’e kadar, tüm elektronik marketlerde ve D&R, Overgame ve Sony Centre'larda hem online kanaldan hem de mağazalar üzerinden yapılabilecek. Özel kupa hediyesiyle Resistance 3 139 TL’den satışa sunulacak.

Oyun 7 Eylül'de Türkiye'de de raflarda olacak.

[gallery columns="2" orderby="ID"]
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun