Yaşam Tarzı 29 KASIM 2011 / 12:28

Qualcomm "Bu oyunda ben de varım" dedi

Qualcomm, Android için Snapdragon GameCommand uygulamasını ve özel mobil oyunları piyasaya süreceğini açıkladı. 



Qualcomm'un Snapdragon GamePack ve Snapdragon GameCommand uygulaması, Snapdragon işlemcileriyle çalışan mobil cihazlar için eğlenceli bir oyun deneyimi sunacak.

Qualcomm, 100'den fazla oyundan oluşan Snapdragon GamePack’in kapsamını genişleteceğini ve Snapdragon işlemcilerini ön plana çıkaran mobil cihazlara yönelik konsol kalitesinden ve güncel oyunları destekleyen yeni vitrin uygulamasını duyurdu.

Genişletilmiş Snapdragon GamePack ve yeni Snapdragon GameCommand uygulamasının bir parçası olarak duyurulan yeni oyun başlıklarının tamamının 2012 yılı başlarında Android Market’ta yer alması bekleniyor.

Snapdragon GamePack’e yapılan eklemeler arasında Android Market’ten indirilebilecek ve başlangıçta özellikle Snapdragon işlemcileriyle çalışan Android uyumlu cihazlarda çalıştırılmak üzere tasarlanacak birçok yeni ve özel oyun başlıkları bulunuyor.

İlk aşamada çıkacak oyunlar şöyle:

PC Gamer 2010 Yılın Aksiyon-Macera Oyunu da dâhil olmak üzere pek çok ödül kazanan ve Epic Games’in Unreal Engine 3 üzerine kurulan Tripwire Interactive’in “The Ball” adlı oyunu,  mobil alanında ilk kez görücüye çıkıyor.

Khaeon Gamestudio’dan “Fight Game Heroes”

NAMCO BANDAI Games’ten 30. yıldönümü şerefine “GALAGA Special Edition”.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun