Yaşam Tarzı 10 ARALIK 2008 / 08:09

Puredyne ile eski sistemlere hayat verin

Eskimiş makinenizi atmadan veya satmadan önce bir kez daha düşünün.

Eskimiş makinenizi atmadan veya satmadan önce bir kez daha düşünün.


Eğer mevcut sisteminizin artık iş göremeyecek kadar eskidiğini düşünüyorsanız, Puredyne ile ona bir şans daha vermeyi deneyebilirsiniz. Puredyne, sadece CD üzerinden çalışabilen Linux tabanlı bir işletim sistemi. Puredyne’i indirip CD’ye yazdıktan sonra CD’yi bilgisayarınıza taktığınızda, sabit diskinizde herhangi bir müdahale yapmanıza gerek kalmadan hızlı ve işlevsel bir işletim sistemine kavuşuyorsunuz. Üstelik sistemle birlikte envai çeşit video, resim ve ses düzenleme araçları da bedava olarak geliyor. Böylece sisteminiz hem Linux ortamını tanıyabileceğiniz, hem de her türlü çokluortam faaliyetini yürütebileceğiniz verimli bir platforma dönüşüyor.


 


Puredyne ile ilgili daha geniş bilgi almak ve indirmek için http://code.goto10.org/projects/puredyne adresini ziyaret edebilirsiniz.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun