Yaşam Tarzı 04 TEMMUZ 2011 / 13:54

PS3'e özel yeni dergi fotoğraf çözünürlüğünü yepyeni bir boyuta taşıyacak

PS3 için özel olarak tasarlanan derginin ilk sayısında, ünlü Japon aktrist Masami Nagasawa'nın 4.096 x 2.160 çözünürlükte ve 3 boyutlu fotoğrafları yer alacak. PlayStation 3 konsollarında okunacak şekilde hazırlanan iQueen adlı derginin hem kullandığı alternatif dağıtım mecrası, hem de içeriğinde çok yüksek çözünürlüklü görüntülere yer vermesiyle dergicilik sektörüne yeni bir soluk getireceği umuluyor.

Japonya'ya özgü olarak PlayStation Store üzerinden satılacak olan dergi, 9 Ağustos'ta yaklaşık 26 dolardan satışa sunulacak. Kağıt baskıyla aynı anda piyasaya sürülecek olan bu özel sayıda ultra yüksek çözünürlüklü fotoğrafların yanında 3 boyutlu görüntülerin de yer alacağı belirtiliyor.
ETİKETLER : iqueen masami nagasawa ps3
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun