Yaşam Tarzı 17 EKİM 2012 / 15:01

PlayStation Game Fest'e geri sayım başladı

PlayStation Game Fest'e geri sayım başladı

Sony, her yaştan oyun severi bir araya getirecek ilk resmi PlayStation Festivali'ni 17-18 Kasım tarihlerinde gerçekleştirmeye hazırlanıyor.Maslak Refresh The Venue’de gerçekleştirilecek etkinlikte FIFA13 ve PES13 ana turnuvalarının yanı sıra PS Move’da DanceStar Party Hits, Sports Champions 2 ve PS VITA’da WIPEOUT: 2048 anlık turnuvaları yapılacak. Ön başvuru yapılmayan FIFA13 ve PES13 ana turnuvalarına kayıtlar kapıda yapılacak. Bunun yanı sıra deneyim alanları, Bedük konseri, profesyonel ve amatör dans gösterileri ve Dinamo FM DJ’lerinin performansları etkinliğin diğer eğlenceli yanları olarak dikkat çekiyor.

Maslak Refresh The Venue'de gerçekleşecek etkinlikte kapılar saat 10:00'da açılacak. Tek günlük biletler 10 lira, 2 günlük kombine biletlerse 15 liralık fiyatlarla Biletix'te satışa sunuldu.

Daha detaylı bilgiye bu adres üzerinden ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun