Yaşam Tarzı 29 EYLÜL 2011 / 13:50

PES 2012 resmen Türkiye’de

Futbol bağımlılarını ekrana yapıştıracak oyunun resmi tanıtımı gerçekleşti. Efsane oyun artık raflardaki yerini alıyor.Tuttuğu takım ne olursa olsun tüm sporseverleri bir araya toplayabilen yegâne unsur futbol olsa gerek. Futbolu ekran başında sevenlerin en iyi bildiği isimlerden biri de Pro Evolution Soccer. Nam-ı diğer PES, 2012 yılına özel olarak artırılan içeriği ve gelişmiş görsel efektleri ile artık Türkiye’de.

PES serisinin yeni sürümü olan PES 2012, 28 Ekim gecesi İstanbul’da düzenlenen bir basın toplantısı ile kullanıcıların beğenisine sunuldu. Türk Spor basınının yanı sıra teknoloji basınından da büyük ilgi gösterdiği tanıtım toplantıda oyunun yapımcısı Konami adına konuşan Uluslararası Satış ve Ticari Operasyon Direktörü Ella Siebert, Konami’nin Türkiye oyun pazarını geliştirmekten mutluluk duyduğunu söyledi ve Türkiye’deki iş ortağı olan Aral ile yürüttükleri başarılı çalışmalardan çok memnun olduklarını belirtti.

Dünyanın en başarılı futbol oyunlarından biri olarak gösterilen PES 2012’nin yeni özelliklerinin de tanıtıldığı toplantıda katılımcılar oyunun yeni sürümünü ilk kez deneme fırsatı buldu. PES 2012 tutkunlarını bir araya getiren gecede düzenlenen ödüllü turnuva ise katılımcılar arasında kıran kırana bir mücadele yaşanmasına neden oldu. 128 kişinin katıldığı turnuvada Hilmi Sever (SporX sitesinden) birincilik elde ederken, popçu Berkay ikinci, TRT’den Harun Muslu ise üçüncü sıraya yerleşti.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun