Yaşam Tarzı 14 MAYIS 2009 / 13:30

Online iş yönetim sistemi: DİVA

Coretech tarafından geliştirilen ‘online iş yönetimi sistemi' DİVA, ‘Hizmet Modeliyle Yazılım Kullanımı'nın kolaylıklarını sunuyor.

Coretech tarafından geliştirilen ‘online iş yönetimi sistemi' DİVA, ‘Hizmet Modeliyle Yazılım Kullanımı'nın kolaylıklarını sunuyor.


Aylık hizmet bedeli karşılığında kullanılan DİVA, yazılım güncelleme maliyetlerini sıfıra indiriyor. Hizmet Modeliyle Yazılım Kullanımı (HMYK - SaaS) modeli esasına dayanan ve online bir iş yönetimi sistemi olan DİVA, firmaların, değişen koşullara daha kolay ve daha az bir maliyetle uyum sağlamalarına yardımcı oluyor. Bir başka deyişle, internet bazlı bir yazılım olan DİVA sayesinde firmalar, yazılım satın almak ve büyük teknoloji yatırımları yapmak gibi yüksek maliyetlerle karşılaşmıyor. Kullanılan altyapıdan, teknolojik düzenleme ve uygulamayı geliştiren kişilere kadar bütünüyle internet odaklı olan DİVA, kullanıcılarına sağladığı temel kolaylıkları isminde barındırıyor. ‘Dinamizm', ‘İletişim', ‘Verimlilik' ve ‘Anında Bilgi' sunan DİVA kurulum, işletim ve geliştirme gibi kritik önem taşıyan tüm yetenekleri merkezi yapısında bulunduruyor.


İnternet üzerinden çözüm sağlayan DİVA, güncelleme ve servis sorunu yaşamadan ve hiçbir kurulum gerektirmeden kullanılabiliyor. Şube, bayi, mağaza, servis, müşteri hizmetleri ve web siteleri gibi birçok alanda kullanım olanağı bulunan DİVA'ya internet erişim olan her yerden rahat ve hızlı bir şekilde ulaşılıyor. www.coretech.com.tr


 

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun