Yaşam Tarzı 25 KASIM 2009 / 08:52

Nokia Siemens'den IP bazlı taşıma çözümü

Yeni optik ağ platformu operatörlere veri büyümesini daha iyi idare etmeyi sağlıyor.

Yeni optik ağ platformu operatörlere veri büyümesini daha iyi idare etmeyi sağlıyor.


Nokia Siemens Networks'den yeni, kompakt optik platform, telekom operatörlerine büyüyen veri gücüyle baş etmek için varolan taşıma ağlarını IP bazlı taşıma çözümüne aktarmayı sağlıyor. Yeni hiT 7065 veri büyüme trafiğini yöneterek tam dizi bağlantı seçenekleri sunuyor. Nokia Siemens Networks'un Next Generation Metro iş dizisinin sözcüsü Mikko Lavanti, "Yeni hiT 7065, IPTV, istek üzerine video ya da VPNs gibi yeni veri servislerinin eklenmesiyle operatörlere satışları artırmayı sağlarken, var olan alt yapıyı etkili kılıyor." yorumunda bulundu.Yüksek kullanılabilirlik, hızlı servis ve bant genişliği gibi kişiye özel servisler, hiT 7065'i yeni paketlere yönelik uygulamalar ve mevcut devre tabanlı hizmetleri destekleme için gerçek bir gelecek yatırımı haline getiriyor.

Bağlantı yetenekleri sayesinde hiT 7065 en çok metro için uygun. G.709 uyumu, paket bazlı taşımanın, Gigabit-Ethernet, IP bazlı uygulamalar, Fiber kanal gibi tüm servislere açık olmasını sağlıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun