Yaşam Tarzı 12 AĞUSTOS 2014 / 10:46

Ninja Kaplumbağalar gişede lider

Cuma günü vizyona giren, 2014 yılında en büyük gişe başarısı yakalayan filmlerinden biri oldu.Geçtiğimiz hafta vizyona giren büyük yankı uyandırması beklenen  Guardians of the Galaxy’i de Cuma günü elde ettiği istatisliklerle geride bırakan film vizyona girdiği gün25 Milyon Dolar, haftasonu toplamında da 65 Milyon Dolar gişe geliri elde etti.

Büyük izlenme oranı yakalayan Ninja Kaplumbağalar’ın devam filminin de vizyon tarihi açıklandı. Michael Bay’in bir kez daha yapımcı olacağı bir sonraki Teenage Mutant Ninja Turtles filmi 3 Haziran 2016′da beyaz perde de yerini alacak. Senaryosunu tekrar Josh Applebaum ve Andre Nemec’in yazacağı filmin yönetmeni henüz açıklanmadı.

ETİKETLER : ninja turtles
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun