Yaşam Tarzı 09 EKİM 2010 / 11:16

"Nesnelerin interneti günlük hayatımızın parçası haline gelecek"

Huawei Türkiye Pazarlama Direktörü Tufan Ünal'a göre, nesnelerin interneti günlük hayatımızın parçası haline gelecek, verimliliği artıracak.

Huawei Türkiye Pazarlama Direktörü Tufan Ünal'a göre, nesnelerin interneti günlük hayatımızın parçası haline gelecek, verimliliği artıracak.

4-5 Ekim 2010 tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen Bilişim Zirvesi’nde konuştuğumuz Huawei Türkiye Pazarlama Direktörü Tufan Ünal, önümüzdeki on yılda, telekomünikasyon sektörünün geleceğin koşullarına nasıl adapte olacağı konusunda görüşlerini paylaştı. Ünal, bilgi ve iletişim teknolojisinin farklı işkollarına uygulanmasının ve bu yolla akıllı algı ve akıllı kontrolün gerçekleştirilmesinin nesnelerin internetinin özünü oluşturduğunu ifade ederken, "Nesnelerin interneti günlük hayatımızda ulaşım, endüstriyel kontrol, perakende satış, sağlık hizmetleri, enerji ve su kaynakları yönetimi gibi alanlarda günlük hayatımızın parçası haline gelecek, verimliliği artıracak.” dedi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun