Yaşam Tarzı 28 HAZİRAN 2012 / 09:41

Microsoft TechEd Konferansı'na Recep Tayyip Erdoğan damgasını vurdu

Microsoft TechEd'in Recep Tayyip Erdoğan sürprizi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafı, binlerce kişinin katıldığı Amsterdam'daki Microsoft TechEd 2012 konferansında Windows 8'in yaşayan simgeleri üzerinden gün boyunca katılımcılarla buluştu. Bu yıl Avrupa ayağı Amsterdam'da düzenlenen ve ana tema olarak Windows 8'e odaklanan Microsoft TechEd 2012 konferansına gün boyunca ilginç bir tesadüf damgasını vurdu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafı, gün boyunca konferans salonlarının dev ekranlarında dakikalarca görüntülendi.

Olayın ortaya çıkışı, Windows 8 ile gelen ve "yaşayan simgeler" olarak adlandırılan bir özelliğe dayanıyor. Gün boyu gerçekleştirilen Windows 8 oturumları sırasında ana ekranda yer alan simgelerden biri, haber akışlarını görüntülemek için ayrılmıştı. Ayrılan simgenin çektiği ana haber ise Türkiye ile Suriye arasında tırmanan gerilimi konu alıyordu.

Bu gerilime dair haber, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafı eşliğinde simge üzerinde görüntüleniyordu.Böylece neredeyse bir tam gün boyunca Windows 8 üzerine yapılan bütün sunumların ana ekranında Recep Tayyip Erdoğan'n fotoğrafları görüntülendi.

Bu ilginç detayın haricinde, konferansa dair izlenimlerimizi sizlerle ayrıca paylaşacağız.
YORUMLAR
mahmut yıldız 29 HAZİRAN 2012 / 03:05 0 0
...
Abdullah 29 HAZİRAN 2012 / 01:19 0 0
evet aynen öyle oldu kardeşim.
CyberLORD 28 HAZİRAN 2012 / 17:02 0 0
Çok çok geçmiş olsun hepinize... Acınız, acımızdır...