Yaşam Tarzı 06 OCAK 2012 / 12:14

Microsoft Flight Simulator Freemium'a dönüyor, yani artık oynaması bedava

Microsoft'un yeni oyunu bedava olacak

Microsoft'un uçuş simülasyonunun yeni sürümü bedava olacak. Hawaii'de bir pilotsunuz ve kokpit artık sizin...Oyun meraklısı sevdiği oyuna zorunlu kalmadıkça para vermez. Neyse ki çevrimiçi servislerin yaygınlaşması oyun sektörünü bu anlamda mutlu etmeye başladı. Daha iyi oyunlar daha ucuza satın alınabilir oldu. Microsoft ise burada alışılmışın dışında bir yol izleyerek Microsoft Flight adlı uçuş simülatörünü bedelsiz sunmaya hazırlanıyor.

Bahar aylarında piyasaya çıkması beklenen oyunda Hawaii’deki Big Island’da dilediğiniz kadar uçabileceğiniz belirtiliyor. Eğer ada dışına çıkmak, farklı gökyüzlerini keşfetmek ve yeni heyecanlara pervane döndürmek isterseniz bedel ödemeniz gerekecek.

Bu noktada oyunun meraklıları yeni oyunda daha iyi grafikler va zengin oyun içi özellikleri görmek isteyecek ama Microsoft oyunun bedava olduğunu hatırlatabilir. İşte yeni simülatörün tanıtım videosu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Dc3oycoR5lQ[/youtube]
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun