Yaşam Tarzı 28 ARALIK 2011 / 11:31

Melekler Samsung ile kanat çırpacak

Samsung, Smart TV konseptinin içini doldurmak istiyor. Victoria’s Secret defilesi bu yıl Samsung sponsorluğunda yayınlanacak.Şov dünyasının en büyüleyici gösterilerden biri olan Victoria’s Secret yeni yıl özel defilesi, bu yıl Samsung Smart TV sponsorluğunda yalnızca CNBC-e ekranlarında yayınlanacak. Defile öncesinde yayınlanacak, birbirinden keyifli film, animasyon, Britney Spears ve Lady Gaga şovlarını da içeren CNBC-e yılbaşı özel programı da Samsung Smart TV sponsorluğunda sunulacak.

Victoria’s Secret defilesi öncesinde, saat 16:30’dan itibaren birbirinden keyifli yılbaşı programları yayınlanacak. Ödüllü yeni yıl animasyonu ‘Robbie The Reindeer’, Vince Vaughn ve Reese Witherspoon’un başrollerini paylaştıkları eğlenceli ‘Four Christmases’ (Zoraki Tatil) filmi ile başlayan CNBC-e yılbaşı özel programı, Britney Spears ve Lady Gaga’nın muhteşem performanslarıyla devam edecek.Saat 12’yi vurduğunda...

Gece yarısı (saat 00:00)’da başlayacak olan, dünyanın en ünlü top modellerini bir araya getiren Victoria’s Secret defilesine bu yıl katılan isimler arasında Maroon 5, Nicki Minaj, Cee Leo Green ve Kanye West yer alıyor. Herkesin sabırsızlıkla beklediği defile aynı zamanda, www.cnbce.com adresi üzerinden de izlenebilecek.

Samsung Smart TV sponsorluğunda CNBC-e ekranlarında Türkiye’deki izleyicilerle buluşacak olan yeni yıl özel programı ile ilgili gelişmeleri, Samsung Facebook sayfası www.facebook.com/SamsungTurkiye üzerinden de takip etmek mümkün.