Yaşam Tarzı 28 ARALIK 2011 / 11:31

Melekler Samsung ile kanat çırpacak

Samsung, Smart TV konseptinin içini doldurmak istiyor. Victoria’s Secret defilesi bu yıl Samsung sponsorluğunda yayınlanacak.Şov dünyasının en büyüleyici gösterilerden biri olan Victoria’s Secret yeni yıl özel defilesi, bu yıl Samsung Smart TV sponsorluğunda yalnızca CNBC-e ekranlarında yayınlanacak. Defile öncesinde yayınlanacak, birbirinden keyifli film, animasyon, Britney Spears ve Lady Gaga şovlarını da içeren CNBC-e yılbaşı özel programı da Samsung Smart TV sponsorluğunda sunulacak.

Victoria’s Secret defilesi öncesinde, saat 16:30’dan itibaren birbirinden keyifli yılbaşı programları yayınlanacak. Ödüllü yeni yıl animasyonu ‘Robbie The Reindeer’, Vince Vaughn ve Reese Witherspoon’un başrollerini paylaştıkları eğlenceli ‘Four Christmases’ (Zoraki Tatil) filmi ile başlayan CNBC-e yılbaşı özel programı, Britney Spears ve Lady Gaga’nın muhteşem performanslarıyla devam edecek.Saat 12’yi vurduğunda...

Gece yarısı (saat 00:00)’da başlayacak olan, dünyanın en ünlü top modellerini bir araya getiren Victoria’s Secret defilesine bu yıl katılan isimler arasında Maroon 5, Nicki Minaj, Cee Leo Green ve Kanye West yer alıyor. Herkesin sabırsızlıkla beklediği defile aynı zamanda, www.cnbce.com adresi üzerinden de izlenebilecek.

Samsung Smart TV sponsorluğunda CNBC-e ekranlarında Türkiye’deki izleyicilerle buluşacak olan yeni yıl özel programı ile ilgili gelişmeleri, Samsung Facebook sayfası www.facebook.com/SamsungTurkiye üzerinden de takip etmek mümkün.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun