Yaşam Tarzı 02 ŞUBAT 2011 / 10:21

Mehmet Turgut’un çektiği karelerde yer almak ister misiniz?

5 Mart Cumartesi günü gerçekleşecek “Photo Shooting Day with Mehmet Turgut” etkinliğinde Mehmet Turgut 10 şanslı kişiyi sıra dışı fotoğraflarına konu edecek.Özellikle ünlülerin fotoğraflarıyla gündem yaratan fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut, Photo Shooting Day etkinliğiyle objektifini bu kez 10 şanslı kişiye yöneltecek. Etkinliğe katılmaya hak kazananlar, Mehmet Turgut tarafından fotoğraflanmanın yanı sıra bir gün boyunca makyajından, kostümüne, dekorundan ışığına kadar profesyonel bir fotoğraf çekiminin perde arkasına da tanıklık edecek.

Etkinliğe katılmak isteyenlerin 28 Ocak – 12 Şubat tarihleri arasında www.yakalavecek.com adresine girip katılım koşullarını onaylamaları ve info@yakalavecek.com adresine kişisel bilgileriyle birlikte kendilerine ait iki adet fotoğrafı göndermeleri gerekiyor.Mehmet Turgut daha sonra bu başvurular arasından etkinlik gününe uygun olanları değerlendirip 10 şanslı kişiyi belirleyecek. 10 şanslı katılımcının isimleri 25 Şubat tarihinde www.yakalavecek.com’da duyurulacak ve talihliler 5 Mart'ta Mehmet Turgut’la buluşacak.Bununla birlikte etkinlik katılımcılarından Mehmet Turgut tarafından belirlenecek beş kişinin fotoğrafları 46 Dergisi’nin Mart-Nisan sayısında, beş kişinin fotoğrafları ise www.yakalavecek.com’da yayınlanacak.Photo Shooting Day with Mehmet Turgut’a başvurmak için son tarih 12 Şubat Cumartesi olarak belirlendi.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun