Yaşam Tarzı 20 ŞUBAT 2012 / 12:46

Mando Diao, İstanbul'da hayranlarıyla buluştu

Avea Escape To Music konserleri, Türkiye’deki hayranlarının karşısına ilk kez çıkan Mando Diao’nun konseriyle devam etti. İsveçli grup, KüçükÇiftlik Park’taki konserinde coşarken, seyircilere de keyifli ve eğlenceli saatler yaşattı. Progresif rock grubu Helicopria’nın ön grup olarak sahne aldığı konserde, Türkiye’deki hayranlarıyla ilk kez buluşan Mando Diao, seyircileri “Merhaba İstanbul” diyerek selamladı. Yüksek enerjisiyle seyircileri de coşturan grup, müzikseverlerden tam not aldı.

Davul, bas ve perküsyonun yoğun hissedildiği parçalarıyla dikkat çeken Mando Diao; Gustaf Noren, Björn Dixdard, Carl-Johan Fogelklou ve Mats Björke dötrlüsünden oluşuyor. Garage Rock, Country, Blues Rock tarzına da farklı yorumlarını katan grup, 2004 yılında “yılın en umut veren grubu” olarak gösterilmişti.

Mando Diao'dan Sheepdog:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HG58R_J8A9U[/youtube]
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun