Yaşam Tarzı 08 MAYIS 2012 / 12:02

LG Electronics ve Marvel güçlerini birleştirdi

LG Electronics ve Marvel güçlerini birleştirdi

LG Electronics, Marvel ile gerçekleştirdiği yeni işbirliği kapsamında Yenilmezler (Marvel’s The Avengers) filmine özel içerikleri LG mağazalarında ve teknomarketlerde LG Cinema 3D TV'lerde izleyebilecekler. LG Electronics, The Walt Disney Company çatısı altındaki Marvel ile yeni bir işbirliğine imza attı. İşbirliğinin ilk adımı olarak tüketiciler Yenilmezler (Marvel’s The Avengers) filmine özel içerikleri LG mağazalarında ve teknomarketlerde LG Cinema 3D TV’lerde izleyebilecek.

Ülkemizde 4 Mayıs’ta izleyiciyle buluşan Yenilmezler (Marvel’s The Avengers), beklenmedik bir düşmanın dünyanın güvenliğini tehdit etmesiyle başlıyor. S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilâtının yöneticisi olan Nick Fury, dünyayı böylesi bir felâketten kurtarmak için bir takıma ihtiyacı olduğunu anlıyor ve takıma adam seçmek için dünyanın dört bir yanını gezmeye başlıyor. Iron Man, Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye ve Black Widow’dan oluşan Yenilmezler ekibi Dünya’yı felâketin eşiğinden kurtarmaya çalışıyor.

“3D ile ilgili her alanda öncü olma hedefimizi sürdüreceğiz”

LG Electronics Türkiye Genel Müdürü Calvin Cho, LG Electronics ile Marvel arasında gerçekleştirilen işbirliğinin önemine dikkat çekerek; “LG Electronics olarak ev eğlencesi, mobil iletişim, ev aletleri, klima ve ticari çözümlerde dünyanın önde gelen üreticilerinden biriyiz. Bu alanlarda tüketicilere en yeni teknolojileri sunmak için çalışırken önde gelen markalarla yaptığımız işbirlikleri kapsamında da tüketicilerimize daha kaliteli hizmet sunma misyonumuza katkı sağlıyoruz. Marvel ile yaptığımız bu işbirliğinin her iki tarafa da yeni bir sinerji getireceğine inanıyorum. Ayrıca, imza attığımız bu işbirliği ile 3D teknolojisi ve kaliteli 3D içeriğe ne kadar önem verdiğimizi bir kez daha göstermiş olduk. Yenilmezler filmi bu yılın en çok beklenen 3D fimlerinden biri. LG olarak 3D ile ilgili her alanda öncü olma hedefimizi sürdüreceğiz” dedi.

The Walt Disney Company Türkiye, Yunanistan ve Kıbrıs Ülke Müdürü Sinan Ceylan da işbirliği ile ilgili olarak şunları söyledi: “En beğenilen Marvel süper kahramanları bir arada izleme fırsatı sunan ve Türkiye’de Amerika ile aynı anda vizyona giren “Yenilmezler” filmimiz özelinde LG ile güzel bir ilişki başlattık. Bu proje sayesinde LG gibi teknoloji alanında öncü bir markayı yanımıza almış olmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.”