Yaşam Tarzı 07 ŞUBAT 2012 / 12:28

Lego Lord of the Rings geliyor

Lego geçtiğimiz günlerde Lord of the Rings serisine dair yeni fotoğraflar yayınladı. 

 J.R Tolkien’in efsanevi eseri Lord of the Rings serisinin Lego figürleri önümüzdeki yaz satışa sunulacak gibi görünüyor. Aralık ayında Lego internet sitesinden duyurulan figürler için çıkış tarihi şimdilik Haziran ayı gibi görünüyor.

Çıkacak figürlerin kitaptan çok, Peter Jackson filmlerinden esinlenilerek yaratıldığı belirtildi. Tom Bombadil gibi karakterleri filmde göremediğimiz gibi bu Lego serisinde de göremeyeceğiz.

Açıklanan figürler arasında Gandalf, Frodo, Legolas, Aragorn, Samwise Gamgee, Pippin, Merry, Gimli, Boromir, Gollum, Uruk-Hai, Ringwraith, Moria Ork, Mordor Ork’tan oluşan hem iyi hem de kötü karakterler bulunuyor. Bunlara yakın zamanda bir kaç yeni karakterin de eklenmesi bekleniyor.

Daha fazla bilgiye bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun