Yaşam Tarzı 20 EYLÜL 2012 / 14:38

League of Legends Türkiye sunucusu açıldı

League of Legends Türkiye sunucusu açıldı

League of Legends Türkiye sunucusu, kapalı beta test sürecinin ardından, aralarında Cihan Ünal ve Murat Kosova gibi 60’a yakın farklı seslendirme sanatçısının bulunduğu kalabalık bir ekiple birlikte tamamen Türkçeleşerek kullanıma açıldı. 


Faaliyete geçen Türkiye sunucusuyla birlikte, Türkiye’deki oyuncularına özel olarak bir çok farklı avantajı sunuyor. Bunlar arasında daha avantajlı fiyatlandırma, sadece Türk Lirası kullanarak RP (Riot Points) alabilme imkanı, mobilden SMS’e, kredi kartından e-pin’e uzanan ödeme seçenekleri bulunuyor. Bunun yanı sıra Türkiye’ye özgü büyük ödüllü turnuvalarla birlikte League of Legends’ın dünya çapında gerçekleşen finallerine katılım hakkı, sadece Türkiye sunucusunda verilecek olan Türkçe oyuncu desteği, Türkçe forumlar, sosyal medya ve tamamen Türkçe oyun içeriği gibi bir çok farklı hizmet yer alıyor.

Bunun yanı sıra oyunun en çok tercih edilen karakterlerinden biri olan Tryndamere için özel olarak tasarlanan Fatih kostümü, çıktığı zaman, Osmanlılardan esinlenen motiflerle bezenerek oyun severlerin beğenisine sunuldu.

Oyunu bu adres üzerinden indirerek Türkiye sunucusuna dahil olabilirsiniz.