Yaşam Tarzı 10 OCAK 2013 / 11:25

League of Legends kış turnuvasında geri sayım başladı

League of Legends kış turnuvasında geri sayım başladı

League of Legends’ın 19-20 Ocak tarihleri düzenleyeceği "kış sezonu turnuvası" Türkiye'nin dört bir yanından gelen en iyi 8 takımın katılımıyla gerçekleşecek. 

Birbirinden zorlu elemelerden geçen 8 takım, 19-20 Ocak tarihleri arasında 2013’ün ilk büyük finalinde karşılaşmaya hazırlanıyor. The Game'de 19-20 Ocak tarihlerinde düzenlenecek turnuvaya, 150 kişi League of Legends tarafından dağıtılan davetiyelerle katılacak. Bunun yanı sıra ilerleyen günlerde Facebook ve Twitter'ınyanı sıra her Salı günü gerçekleştirilen topluluk maçları sırasında da davetiyeler dağıtılacak.

Davetiye kazanamayan oyunseverler ise kış sezonu turnuvasının finalini 2 gün boyunca League of Legends’ın resmi kanalı LoL TV (http://www.twitch.tv/riotgamesturkish) üzerinden canlı olarak izleyebilir.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun