Yaşam Tarzı 13 NİSAN 2011 / 17:38

Kusursuz kadının sırrı çözülüyor, perde 26 Nisan'da açılıyor

Hayallerinizin kadınıyla tanışmak ister misiniz?

İnternet üzerinde erkeklerin aklını başından alacak bir servis, sizi hayalinizdeki mükemmel kadınla bir araya getirmeyi vaat ediyor. Üstelik hiçbir bedel talep etmeden, tamamen ücretsiz!26 Nisan'da açılacak bir internet sitesi, sizi hayalinizdeki mükemmel kadınla bir araya getirebileceğini iddia ediyor. Üstelik bunu ücretsiz yapacak ve isteyen herkes bu servise kayıt olabilecek.

Peki nasıl? Önce Cloud Girlfriend adlı bu servise kaydolarak aklınızdaki mükemmel kadını tanımlayacaksınız. Karakter yapısından dış görünüşüne kadar herşeyi... Site, sizin için bu karakteri yaratacak ve sosyal ağlarınız üzerinden hayalinizdeki bu kişiyle sanki gerçek bir ilişki yaşıyormuş gibi yazışacak ve iletişim kuracaksınız. Hayalinizdeki kadınla aranızdaki tüm bu iletişim, doğal olarak sizi takip eden herkes tarafından görünür olacak.

Sitenin sahipleri ana sayfada çok fazla detay vermemişler. Ancak her bir "Mükemmel kadının" arkasında gerçek bir insanın olacağı, zira Facebook gibi platformların kullanım kuralları çerçevesinde botlara müsaade etmediği söyleniyor.

Fikir ilginç mi? İlginç. Neden böyle bir şey yapıyorlar? Büyük ihtimalle kimlik bilgileriniz üzerinden profilleme yaparak pazarlamaya dönüştürmek için. Gerçek mi, çalışır mı? Bilmiyoruz. Gerçek olmayacağını bilseniz de hayalinizdeki mükemmel kadınla tanışmak ister misiniz? Size kalmış.

En iyisi 26 Nisan'ı beklemek. Şimdilik pek detay yok ama mevcutta olan biteni http://cloudgirlfriend.com adresinde bulabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun