Yaşam Tarzı 19 NİSAN 2012 / 10:48

Kratos geri dönüyor: God of War Ascension

Kratos geri dönüyor: God of War Ascension

Sony, uzun zamandır süren söylentilere son vererek Playstation 3 için hazırladığı yeni God of War oyununu duyurdu. Oyunun çıkış tarihi henüz belli olmasa da yayınlanan ilk video, oyun hayranlarını oldukça heyecanlandıracak gibi. Şubat ayı başında Destination Playstation etkinliğinde duyurulması beklenen oyun, ilk senaryodan öncesini anlatacak. Kratos'un ailesini nasıl katlettiği, Ares'le yaptığı ortaklık ve daha sonra Ares tarafından kandırılmasını işleyecek. Özetlersek, Kratos'un nasıl "Ghost of Sparta" olduğunu daha iyi anlayabileceğiz.

Oyunda olması beklenen Deimos hakkında henüz bir bilgi verilmemesine rağmen gelecek günler sürprizlere gebe olacak gibi görünüyor.

Gaia'nın anlatımıyla oyunun ilk videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=m87wLbdAYUs[/youtube]
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun