Yaşam Tarzı 09 EYLÜL 2016 / 15:32

Kozmos sergisi 20 Ekim'e kadar görülebilecek

Ali Alışır’ın “Kozmos” adlı sergisi Sony Eurasia’nın teknoloji sponsorluğunda gerçekleşiyor.

Evrenin deviniminin modern insanın hayatıyla ilişkisine odaklandığı ve Sony’nin Alpha aynasız fotoğraf makineleri kullanılarak oluşturulan eserler, Sony BRAVIA televizyonlar ile birlikte sanatseverlerin beğenisine sunuyor. Sergi, 6 Eylül - 20 Ekim 2016 tarihleri arasında Bozlu Art Project Nişantaşı’nda görülebilecek.

Çalışmalarına Türkiye ve İtalya’da devam eden, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü’nde dersler veren Ali Alışır, yeni sergisi Kozmos hakkında şunları söyledi: “Ben bu çalışmalarımla, hem gökyüzünün hem de yeryüzünün çocukları olduğumuzu anlatmaya çalışırken; bir taraftan da dünyada yaşadığımız bu sürecin sadece evrenin değil, kendimizin de keşfi olduğuna dikkat çekmeye çalışıyorum.”
ETİKETLER : Ali Alışır Kozmos Sony
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun