Yaşam Tarzı 19 KASIM 2012 / 16:44

Konsol severler PlayStation GameFest'de bir araya geldi

Sony tarafından gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk resmi PlayStation Festivali geçtiğimiz hafta sonu Maslak Refresh the Venue’de gerçekleşti. 

Oyuncular, sabahın erken saatlerinde kuyruğa girip, kayıt yaptırdıkları festivale binlerce kişi ilgi gösterdi. Maslak Refresh the Venue’de gerçekleşen festivalde, eğlence, rekabet ve heyecan dolu anlar yaşandı.

Sony PlayStation GameFest Oyun Festivali kapsamında FIFA13 ve PES13 ana turnuvalarının yanı sıra PS Move’da DanceStar Party Hits, Sports Champions 2 ve PS VITA’da WIPEOUT: 2048 anlık turnuvaları yapıldı. Deneyim alanları, konserler, profesyonel ve amatör dans gösterileri, Dinamo FM DJ’lerinin performansları ile Sony PlayStation GameFest iki gün boyunca oyun ve eğlenceye sahne oldu.Gündüz amatör müzik ve dans grupları, akşam profesyoneller sahnede

Sony PlayStation GameFest, bir oyun festivali olmasının da ötesinde müzik ve eğlencenin de yaşandığı bir gençlik festivali havasında da geçti. Festival alanında, liseli amatör müzik ve dans gruplarının performans sergilediği bir sahne de yer aldı. Bu sayede, gençlerin yine gençler için yarattığı bir festival ve eğlence atmosferi oluşturuldu.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun