Yaşam Tarzı 04 NİSAN 2011 / 17:09

Kolunuzda 250 bin dolarlık aksiyon

Gerçek aksiyon 250 bin dolara kolunuza gelsin

Sıkıcı kol saatlerinden gına geldiyse para biriktirmeye başlayın. Her saat başı dağılıp tekrar toplanan bu saatle çok havalı olacaksınız.

Harry Winston Opus Eleven adlı bu kol saati yenilik arayışının uç noktası olarak değerlendirilebilir. Akrep ve yelkovanı bulunmayan saatin içerisindeki silindirler her saat başı dağılarak tekrar bir araya geliyor ve sonuçta size saati söylüyor.

Saatçilik mesleğinde bir mühendislik harikası olarak nitelendirilebilecek saatte üç silindir zamanı “demonte” etmeye yarıyor. 24 plakaya sahip büyük çember bu silindirler sayesinde darmadağın olarak tekrar bir araya geliyor ve güncel saat çemberin ortasında gösteriliyor. Küçük çember ise dakikaları gösteriyor.

James Bond’un koleksiyonunda mutlaka bulunması gereken bu saatten sadece 11 tane var ve her biri 250 bin dolar fiyat etiketine sahip. Zaten bu fiyatla sadece James Bond’un koleksiyonunda bulunabileceğini tahmin ediyoruz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun