Yaşam Tarzı 11 TEMMUZ 2011 / 16:09

Kırık kalbin diyeti 8 bin dolar

Facebook’ta tanıştığı sevgilisinin, duygularıyla oynadığını iddia eden kadın, 8 bin 368 dolarlık harcamasını tazmin edebilmek için mahkemeye başvurdu.Michigan’da 50 yaşıondaki bir kadın, Facebook üzerinden tanıştığı sevgilisini kalbini kırmakla suçlayarak, ilişki boyunca harcadığı toplam 8 bin 368 doları tazmin etmek için dava açtı. 50 yaşındaki Cheryl Gray, sevgilisi için satın aldığı romantik gezi ve aldığı hediyeleri dava konusu yaptı.

Gray, Wylie Iwan’ı, bu harcamaları yapması için kendisinin aklını çeldiğini ve sonra da barda tanıştığı bir kadın yüzünden kendisini terk ettiğini ileri sürdü, Gray’e göre Iwan daha da ileri giderek Gray’in ‘duvar’ına (Facebook’taki duvar) kaba yorumlar bırakarak kendisini ruhen incitti.

35 yaşındaki Iwan ise Gray’in sosyal paylaşım platformu üzerinden bir ‘nefret grubu’ oluşturduğunu ve kendisini insanlara ‘internet ortamının yırtıcı hayvanı’ olarak tanıttığını iddia etti. Gray kadından tamamen uzaklaşmak istiyor ve açılan dabayı da ‘manâsız’ olarak niteliyor.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun