Yaşam Tarzı 05 MAYIS 2009 / 11:13

Kayserigaz CRM projesi tamamlandı

Kayserigaz, Elsys danışmanlığında, SAP çözümü kullanılarak yapılan projeyle müşteri ilişkileri yönetimi alanında teknoloji yatırımını tamamladı.

Kayserigaz, Elsys danışmanlığında, SAP çözümü kullanılarak yapılan projeyle müşteri ilişkileri yönetimi alanında teknoloji yatırımını tamamladı.


Proje kapsamında CRM içerisinde, takip edilen tüm iş süreçlerinde gelen, giden telefon aramaları, hat talebi, fırsat ve tekliflendirme süreçleri, şikayet ve talep, gerçekleştirilen kampanyaların takiplerinin geliştirilen özel çözüm doğrultusunda bina ve tüketim noktası bazında dahi takibi sağlandı. Sağlanan bu takip Coğrafi Bilgi Sistemi ile bütünleştirildi ve eş zamanlı olarak gerçekleştirilen tüm bu iş süreçlerinin GIS üzerinde de takip edilebilmesi sağlandı. BCM uygulamasının sunduğu teknolojik altyapıyla Kayserigaz, e-posta ve telefon iletişim kanallarının tek platformda yönetilmesini de sağlamış oldu. Bu kapsama, SMS ile müşterilere farklı alanlarda mesaj gönderme ve chat gibi etkin iletişim kanallarının da dahil edilmesi planlanıyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun