Yaşam Tarzı 25 ARALIK 2015 / 08:00

Jean Jullien’in teknoloji bağımlılığını ele alan illüstrasyonları

Fransız sanatçı Jean Jullien’in hayata geçirdiği illüstrasyonlar ile teknolojinin, sosyal medyanın ve akıllı telefonların hayatımıza nasıl etkilediğini absürt bir şekilde ortaya koyuyor.

Son yıllarda teknoloji dünyasında yaşanan gelişmeler insanların hayatlarında birçok avantaj sağlasa da, bu gelişmeler bazı dezavantajları da beraberinde getiriyor. Fransız sanatçı Jean Jullien’de eleştirel bakış açısıyla insanları gerçek hayattan koparan, bireyselleştiren ve yabancılaştıran teknolojik alışkanlıkları ele alıyor. 

Apple WatchÖzgürlükFotoğraf çekmekEvrimYeni ten rengiYeni ekranlarAkşam yemeğiAsla yalnız kalmak yokİlk önce InstagramApple devrimi duyurduBu aralar herkesin bir Apple'ı varModern yaşamAkıllı telefonlarla yaşamakYeni jenerasyonYılbaşı
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun