Yaşam Tarzı 03 HAZİRAN 2009 / 07:24

Javacılar'ın İstanbul buluşması

Java'yla ilgileniyorsanız 25 Haziran'ı ajandanıza not edin.

Java'yla ilgileniyorsanız 25 Haziran'ı ajandanıza not edin.


Sun Microsystems tarafından Türkiye’de yazılım geliştiricileri bir araya getirmek, yazılım dünyasında bilgi paylaşımını sağlamak ve uygulama geliştirme dünyasındaki gelişme ve yenilikleri paylaşmak amacıyla düzenlenen geleneksel Java Day, bu yıl 25 Haziran’da İstanbul Swissotel’de düzenlenecek.


Java Day ’09 İstanbul, bilişim profesyonellerinin yanı sıra bağımsız yazılım geliştiricileri, üniversiteleri, akademisyen ve öğrencileri, analistleri ve uluslararası Java uzmanlarını bir araya getirecek. Bu yıl etkinlikte ele alınacak konular arasında JavaFX, gerçek zamanlı uygulamalar, bulut bilgi işlem, mobilite ve DTrace konuları ön plana çıkacak.


Sun Microsystems'da Java Geliştirici ekibin başında görev yapan Reginald Hutcherson’ın ana konuşmacı olarak yer alacağı Java Day ‘09’da, bireysel ve kurumsal alanda Java dünyasında yaşanan yenilikler katılımcılarla paylaşılacak. Sun’ın açık kaynak stratejileri; son kullanıcı teknolojileri, masaüstü, mobil ve yeni nesil web uygulamaları, hizmetler ve entegrasyon gibi konular ele alınacak. Java Day ’09 İstanbul’da Sun Microsystems Java teknoloji danışmanlarından Angela Caicedo, Carl McDonald ve Peter Karlsson da katılımcılara Java dünyasındaki en son gelişmeleri çeşitli demolarla aktaracak.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun