Yaşam Tarzı 15 EKİM 2012 / 14:35

İstanbul'da Sharon Van Etten rüzgarı esti

İstanbul'da Sharon Van Etten rüzgarı esti

Indie rock ve neofolk’un yeni nesil temsilcilerinden Sharon Van Etten, KüçükÇiftlik Parkı’ta verdiği konser ile hayranlarına keyifli dakikalar yaşattı.

12 Ekim Cuma akşamı KüçükÇiftlik Park’ta başlayan Avea Escape to Music Konserleri'nin ilk konuğu Indie rock ve neofolk’un yeni temsilcilerinden Sharon Van Etten'di. Türkiye’deki ilk konserini veren Van Etten, sempatik tavırları ve sahnede sergilediği performansla birlikte izleyicilerin beğenisini topladı.

Türkiye’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten sanatçı büyük alkış alırken, “Serpent”, “Love More”, “Give Out” ve “For You” gibi en bilinen şarkılarını seslendiren Sharon Van Etten’a gece boyunca hayranları eşlik etti.

Konserler hakkında ayrıntılı bilgiye bu adresten ulaşabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun