Yaşam Tarzı 04 MAYIS 2010 / 13:25

"İşCep" her işleme yetiyor

İş Bankası'nın mobil bankacılık uygulaması, BlackBerry tarafından örnek uygulama seçildi.

İş Bankası'nın mobil bankacılık uygulaması, BlackBerry tarafından örnek uygulama seçildi.


Cep telefonları ile yapılabilecek hizmetler her geçen gün artarken, akıllı telefonlar için geliştirilen uygulamalar da artıyor. Bankalar da müşterilerine kolay işlem yapabilme imkanı tanıyan uygulamaları telefonlara ekliyor.

İş Bankası'nın İşCep uygulaması, BlackBerry tarafından "sofistike bir mobil bankacılık uygulaması" olarak örnek uygulama seçildi. BlackBerry'nin uk.blackberry.com sitesinden de dünyaya duyurulan Java tabanlı uygulama sayesinde birçok bankacılık işlemini gerçekleştirebiliyor.

İşCep uygulaması üzerinden İş Bankası'na dair hesap bakiye kontolü, kredi kartı borç ödeme, EFT ve havale, döviz alış-satış, hisse senedi işlemleri, faturasız hatlara TL yükleme, hızlı kredi başvurusu ve fatura ödeme gibi işlemler gerçekleştirilebiliyor.

İşCep uygulaması BlackBerry dışında Java (MIDP 2.0) destekli cep telefonları ile Windows Mobile 5.0 ve üzeri işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanılabiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun