Yaşam Tarzı 27 EKİM 2009 / 06:40

iPhone yolunu TomTom ile buluyor

Navigasyon çözüm sağlayıcısı TomTom, iPhone için TomTom navigasyon yazılımının çevrimiçi olarak Apple mağazalarından satın alınabileceğini duyurdu.

Navigasyon çözüm sağlayıcısı TomTom, iPhone için TomTom navigasyon yazılımının çevrimiçi olarak Apple mağazalarından satın alınabileceğini duyurdu.


Apple, iPhone 3G ve iPhone 3GS kullanıcıları için TomTom'un ülke bazında harita navigasyon seçeneğini sunmaya başladı.

TomTom Türkiye Ülke Direktörü Özgür Yiğiter, "Artık milyonlarca iPhone kullanıcısı, TomTom navigasyon yazılımı sayesinde kullanımı kolay, sesli navigasyon hizmetinden faydalanabilecek. Dünya çapında 30 milyon kişisel navigasyon cihazı kullanıcısı bulunan, dünyanın öncü navigasyon çözümleri ve dijital harita sağlayıcısı olarak TomTom, gelişmiş navigasyon uygulaması ile iPhone için de en uygun seçim oldu" dedi.

iPhone 3G ve 3GS kullanıcıları için TomTom uygulaması, Tele Atlas'tan detaylı Türkiye haritası içeriyor ve http://www.tomtom.com/tomtom-app adresinden 74.99 dolardan başlayan fiyatlarla yüklenebiliyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun