Yaşam Tarzı 26 TEMMUZ 2011 / 17:27

iPhone 5 kullanıcıları belli oldu

PriceGrabber’ın araştırmasına göre kullanıcıların yüzde 35’i iPhone 5’e sahip olmak için gün sayıyor.Akıllı telefon pazarının en önemli oyuncularından biri olan Apple’ın son bombasının patlamasına az bir zaman kala kullanıcı anketleri de hız kazandı. PriceGrabber’ın kendi kullanıcılarına yaptığı anketin sonuçlarına göre kullanıcıların yüzde 35’i yeni iPhone’a sahip olmayı bekliyor.

2,853 kişinin katıldığı anket çalışmasının sonucuna göre katılımcıların yüzde 7’si çıktığı ilk hafta bir iPhone alacağını belirtirken, yüzde 30’u 2011’in sonuna kadar sahip olacağını belirtti. Yarısından fazlası ise bir yıl içinde cihazı satın almaya niyetli.

(Ed: İnsanların hayatlarının neticede bir şirket olan Apple’ın neticede bir telefon olan ürününe bu kadar endeksli olması bazen korkutucu geliyor.)
ETİKETLER : apple iphone 5 kullanıcı
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun