Yaşam Tarzı 06 MART 2012 / 17:48

iPad ve iPhone "Futulele" için birleşti

iPad ve iPhone "Futulele" için birleşti

Guitar Hero’nun piyasaya çıkmasıyla birlikte, müzik uygulaması geliştirenlerin vizyonu da genişlemiş gibi görünüyor. Üst üste çıkan dokunmatik müzik uygulamalarına bir yenisi Futulele ile eklendi. Apple platformlarına müzik uygulamaları geliştiren Amidio adlı şirket, iPad ve iPhone'u birbirine bağlayan “Futulele” adını verdikleri bir uygulamayı duyurdu. Tablet ve telefonu aynı anda gitar gibi kullanmanızı sağlayan uygulamada, iPad gitar çalmak için kullanılırken, iPhone akorları basma amaçlı kullanılıyor.

iPad 3 için piyasaya sürülen ilk müzik uygulamalarından biri olması beklenen Futulele, ukulele seven Apple kullanıcılarının oldukça ilgisini çekecek gibi görünüyor.

Üreticiler tarafından henüz tamamlanmadığı açıklanan Futulele’nin, Nisan ayı başında satışa sunulması bekleniyor.

Futulele'nin tanıtım videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wdPRhBtO4IA[/youtube]
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun