Yaşam Tarzı 07 HAZİRAN 2011 / 13:14

inFamous 2 Türkçe olarak geldi, inFamous PlayStation Network'ten bedavaya indiriliyor

Hayranları tarafından yaklaşık 2 yıldır heyecanla beklenen Infamous 2, 8 Haziran'dan itibaren Türkiye'de Türkçe olarak satışa sunuluyor. Bu arada serinin ilk oyunu, PlayStation Network'ün başına gelenler nedeniyle Sony'nin PSN üyelerinin gönlünü almak için sunduğu ücretsiz 5 oyun arasında yer alıyor.Mayıs 2009’da çıkan, çoğu oyun mecrası tarafından 10 üzerinden 9 puanla taçlandırılan ve dünya çapında yaklaşık 2 milyonluk satış adetlerine ulaşan inFamous macerasının ikinci oyunu 8 Haziran'da raflardaki yerini alıyor. Oyun, seslendirmelerine kadar Türkçe olarak piyasaya sürülecek.

Sony’nin sevilen oyunu inFamous’ın devamı niteliğindeki ikinci oyunda da ana kahraman Cole MacGrath’ı ve onun süper güçlerini kontrol ediyorsunuz. Yalnızca PlayStation sahiplerine özel olarak üretilen inFamous 2, devasa yaratıkların ve mutasyona uğramış bir sürü kötü adamın olduğu fantastik bir dünyada geçiyor. Oyunun açık uçlu dünyasında istediğiniz her yere gidebiliyor ve çeşitli görevleri yerine getrebiliyorsunuz. Gücünüzü, gücünüzün niteliklerini ve kaderinizi belirleyecek iyiyle kötü arasındaki seçim de yine tamamen size bırakılıyor. Oyunu ister bir Superman, ister bir Dr. Doom olarak bitirmek tamamen size bağlı.

İlk oyunu indirmek bedava

Bu arada Sony, son 2 aydır hizmet veremeyen PlayStation Network ve PlayStation Store servislerinin yeniden aktif hale gelmesiyle birlikte oyunculara kendini affettirmek ve gönlünü almak için bir paket sundu. Bu pakette PSN servisine PS3'ü ile abone olan kullanıcılar, 5 adet oyundan iki tanesini seçerek tam sürümünü ücretsiz olarak indirip oynayabilecekler. Aynı teklif sisteme PSP ile abone olanlar için de geçerli. Seçebileceğiniz oyunlar arasında Dead nation, Mod Nation Racer, Wipeout HD, Little Big Planet gibi oyunların yanında inFamous'un ilk oyunu da bulunuyor.

Oyundan görüntüler için foto galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

[gallery columns="2" orderby="ID"]
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun