Yaşam Tarzı 09 OCAK 2009 / 09:21

İdea Teknoloji ve British American Tobacco’dan işbirliği

British American Tobacco (BAT), Suudi Arabistan’daki satış-dağıtım ve ticari pazarlama faaliyetlerinin yönetimi konusunda İdea Teknoloji ile işbirliği yapıyor.

British American Tobacco (BAT), Suudi Arabistan’daki satış-dağıtım ve ticari pazarlama faaliyetlerinin yönetimi konusunda İdea Teknoloji ile işbirliği yapıyor.


İşbirliği kapsamında şirket,satış-dağıtım ve ticari pazarlama faaliyetlerinin yönetimi faaliyetlerini İdea Teknoloji’nin “VisionPlus” çözümüyle yönetecek. Bu doğrultuda  BAT MEA bölgesindeki 37 ülkede 2013 yılına kadar VisionPlus kullanımına geçilecek. Şu ana kadar projede BAT Suudi Arabistan’ın satış-dağıtım ve ticari pazarlama yapısı için VisionPlus uygulamasına geçiş çalışmaları yapıldı ve 2008 sonu itibariyle başarıyla tamamlandı. VisionPlus, entegre yapısı ve sahip olduğu mobil kullanım özellikleri ile kurumların diğer tüm partilerle olan ilişkilerini, gerçek zamanlı, veriye dayalı doğru stratejiler yardımıyla yönetebilmelerini sağlıyor. Verilen bilgiye göre; 2008 yılında İdea Teknoloji cirosu içinde yüzde 10 olan yazılım ihracatı oranının, yurtdışı projelerin ivme kazanması ve 2009 yılının 3. çeyreğinde açılacak Dubai ofisi ile yüzde 20’ye çıkması hedefleniyor.

" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun