Yaşam Tarzı 01 NİSAN 2013 / 10:32

ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi'13 için erken kayıt fırsatı başladı

Tüm bilişim teknolojileri profesyonellerini ve meraklılarını 24-26 Eylül 2013 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde toplayacak zirvenin teması ise: “Daha hiçbir şey görmediniz!İnterpromedya’nın bu yıl 13.’sünü düzenlediği Bilişim Zirvesi, yepyeni bir logo ve iddialı bir yaklaşım ile bundan böyle Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının en büyük zirvesi olarak “ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi” adıyla anılacak. Zirve, “Eski Dünya” olarak bilinen Afrika, Asya ve Avrupa’nın yeniden dünyanın merkezine oturmasına istinaden NOW (New Old World- Yeni Eski Dünya) ismini taşıyor. Üç kıtanın farklı coğrafya ve kültürlerinden iş ve teknoloji liderlerini 24-26 Eylül 2013 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde İstanbul’da buluşturuyor.

Bilişim teknolojilerinin zirvesi: “Yeni Eski Dünya”

Uluslararası bir hüviyete sahip ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’nin Avrupa, Asya ve Afrika bölgesinin en büyük bilişim zirvesi konumunda bulunduğunu belirten İnterpromedya Genel Müdürü Güldane Taşdemir:
“Yeni ismiyle anılmadan önce geçtiğimiz yıl son kez düzenlediğimiz ICT Summit Eurasia Bilişim Zirvesi’ne 6000’e yakın katılımcı iştirak etmiş, ulusal ve uluslararası basından toplam 155 basın mensubu zirveyi takip etmişti. Bilgilendiriciliğinin yanı sıra farklı ve yaratıcı konferanslara ve panellere ev sahipliği yapan zirvede ayrıca 358 konuşmacı yer almıştı. 'Daha hiçbir şey görmediniz!' temasıyla düzenlenecek bu seneki zirvede de farklı konularda konferanslar, oturum ve seminerler, eşleştirme / buluşturma ortamları, tanıtım alanları ve sosyal etkinlikler olacak. Yaratıcı sunumlar ve sürpriz isimlerle zirve, yapılacağı tarihlerde, dünyada bilişim teknolojileri alanındaki en büyük etkinlik olacak” görüşlerinde bulundu.

6 bin üzerinde katılımcı

Zirve için erken kayıtlar 30 Nisan’da başlayacak. Bu yıl Zirve için iki katılım şekli belirlendi. Erken kayıt ücreti standart katılımcı için 250 avro, VIP katılımcı için 500 avro olacak. Normal kayıt dönemi ise 1 Mayıs-23 Eylül tarihleri arasında başlayacak. Buna göre ücretler standart katılımcı 550 avro, VIP katılımcı 800 avro olacak. Zirve zamanı (24-25-26 Eylül) yapılacak kayıt ücretleri ise standart katılımcı 650 avro, VIP katılımcı 900 avro olarak belirlendi. “Yeni Eski Dünya”nın en büyük bilişim etkinliği, ICT Summit NOW Bilişim Zirvesi’ne bu yıl 6000’in üzerinde rekor katılımcı hedefleniyor.

Detaylar için http://ictsummitnow.com/ adresini kullanabilirsiniz.
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-bülten Listemize Kaydolun